Drodzy Pielgrzymi,

 

Polskie biuro pielgrzymkowe Pielgrzym polski zajmuje się organizacją i obsługą wyjazdów pielgrzymkowych do wielu krajów i sanktuariów Świata. Gównie odwiedzamy kraje biblijne w szczególności zaś pielgrzymujemy do Ziemi Świętej.

Przygotowujemy i obsługujemy zarówno zorganizowane grupy pielgrzymkowe diecezjalne, parafialne, różnych środowisk i zakładów pracy oraz osoby indywidualne.

Oferujemy Państwu własne programy pielgrzymek, jak również przygotowujemy programy dostosowane/ dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań zgłaszających się do nas grup.

W celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi, konsultacje i opiekę merytoryczną w zakresie przygotowywania programów pielgrzymek, sprawuje parafia św. Krzysztofa w Szczecinie.

Bez wątpienia naszym atutem i tym co nas wyróżnia, jest indywidualne podejście do każdej grupy pielgrzymów oraz nasza osobista opieka i uczestnictwo w trakcie trwania każdej pielgrzymki.

Nasze biuro obsługuje pielgrzymów na terenie całej Polski.

Współpracujemy z renomowanymi liniami lotniczymi, w tym z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT, Alitalia, Turkish Airlines, Air Berlin, Qatar Airways i wieloma innymi. Korzystamy z przewoźników autokarowych dysponujących bogatą flotą pojazdów wysokiej klasy. Szczególną uwagę przykładamy do zapewnienia Państwu maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa na całej trasie pielgrzymowania.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty skierowanej zarówno do grup jaki i osób indywidualnych.