Program indywidualny

 

W ramach organizowanych wyjazdów grupowych oferujemy Państwu zarówno własne programy pielgrzymek, jak również na życzenie zgłaszających się do nas grup przygotowujemy programy dopasowane do indywidualnych potrzeb, pomysłów i oczekiwań uczestników.

W trakcie przygotowywania programu indywidualnego to Państwo określają standard i zakres programu, porę roku, ilość dni wyjazdowych, styl i klimat wyjazdu oraz możliwości finansowe uczestników. My zaś jako organizator będziemy starali się w każdym calu spełnić nie tylko przedstawione oczekiwania ale również postaramy się zaskoczyć Państwa indywidualnością organizowanych przez nas wyjazdów. Państwa wskazówki i oczekiwania oraz nasze doświadczenie, wiedza w zakresie organizowania wyjazdów grupowych i znajomość specyfiki odwiedzanych miejsc, jest podstawą dobrze zorganizowanej i przygotowanej pielgrzymki.

Co ważne, w realizowanych przez nas pielgrzymkach zawsze staramy się połączyć  przeżycia duchowe, estetyczne i intelektualne nie zapominając przy tym o równie ważnym wypoczynku i regeneracji sił w trakcie wyjazdu. Zależy nam aby organizowane przez nas pielgrzymki były dla Państwa źródłem niezapomnianych przeżyć i wrażeń zarówno duchowych jaki i estetycznych. Dzięki temu, każdy organizowany przez nas wyjazd ma swój niepowtarzalny indywidualny wymiar i charakter.

 

Mamy nadziej, ze nasza oferta spotka się z Państwa uznaniem i zainteresowaniem.

Dlatego z przyjemnością podejmiemy się organizacji pielgrzymi dla Państwa parafii, firmy lub grupy znajomych.